Stretnutie s paralympionikmi

  • Novinky
  • >
  • > Stretnutie s paralympionikmi

Stretnutie s paralympionikmi

05.February 2018 | Rubrika: Stretnutie s paralympionikmi

Slovenský paralympijský výbor v spolupráci s Facility System Hub pripravili pre Vás stretnutie s našimi úspešnými športovcami, ktorí aj napriek hendikepu dokázali bojovať a zvíťaziť. Stretnutie s paralympijskými športovcami Vám pomôže nazrieť do sveta, kde slovo „nemožné“ stratilo význam. Päť rozdielnych príbehov spája nezlomná vôľa a odhodlanie. Aj s hendikepom je možné žiť naplno.

 Dátum a čas: 22. 02.2018 o 17,00 hod.

Miesto konania: Facility System Hub(R), Bratislavská 614, Trenčín 911 05

 Program:

1. Predstavenie športovcov a panelová diskusia.

Na stretnutie s Vami sa teší Veronika Vadovičová (3-násobná paralympijská víťazka v streľbe), Anka Oroszová (medailistka z majstrovstiev sveta, handbike), Juraj Práger (nevidiaci cyklista, prvý nevidiaci Slovák na Mont Blancu a Elbruse), Radoslav Malenovský (TOP 10 umiestnenia na paralympiádach v streľbe) a Tomáš Masaryk (tenista, spíker, motivátor).

2. Diskusia bude pretkaná foto a video prezentáciami o živote, príbehoch a úspechoch našich športovcov z ostatných paralympijských hier a športovej prípravy.

3. Predstavenie tandemu Juraj Práger & Ján Gallik, mini reportáž z paralympijských hier (PH) Rio 2016 a informácie k príprave na PH Tokio 2020.

Vstup zdarma. Rezervácia miest je povinná na tel. č.: 032/7 444 999 alebo e-mailom na asistentka@facility.sk z dôvodu obmedzenej kapacity.

Občerstvenie:

Priamo na mieste je možné zakúpiť si drobné občerstvenie, teplé a studené nealko nápoje.

 

Tešíme sa na Vás!

×
Prihlásenie motivátora

Do členskej zóny sa môžu prihlasovať len oficiálni motivátori. Prihlasovacie údaje boli zaslané všetkým motivátorom na emailovú adresu. V prípade potreby nás kontaktujte cez kontaktný formulár alebo na adrese info@paralela.sk

Zabudnuté heslo?
×
Strata hesla

Ak ste stratili heslo zadajte Váš email, následne Vám bude doručený link pre obnovu hesla.