Paralela Power Day v Kováčovej

Paralela Power Day v Kováčovej

28.October 2015 | Rubrika: Kategoria I

Aj dobrí motivátori potrebujú namotivovať. Medzi paralympionikov a športovcov, ktorí prešli prípravou v projekte Paralela, zavítal v piatok 24. júla Peter Krištofovič. Úspešný podnikateľ, no predovšetkým presvedčivý motivátor je sám dôkazom významu a dôležitosti pozitívneho myslenia a dobrého vnútorného nastavenia.


Presne také potrebujú aj motivátori z projektu Paralela. Ich základnou úlohou bude pomáhať svojimi radami, no predovšetkým osobnou skúsenosťou novým pacientom NRC Kováčová a ďalším hendikepovaným poradiť si s ťažkou životnou situáciou. „Práve preto máte v rukách obrovskú moc a práve preto by ste sa mali stať pozitívnymi egoistami,“ povedal Peter Krištofovič. „Ľudí okolo seba totiž najviac ovplyvňujeme tým, ako sa správame, nie tým, čo hovoríme.“


V rámci Paralela Power Day podporil nových motivátorov aj odborný garant projektu Paralela MUDr. Emil Bulla, predseda Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš aj zástupcovia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny. Motivačný účinok mali aj temperamentné piesne v podaní skupiny Rusín Čendéš Orchesta.


Projekt Paralela funguje vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu v ôsmich moduloch a zamestnáva spolu 50 paralympionikov a hendikepovaných športovcov.

Podobné novinky
×
Prihlásenie motivátora

Do členskej zóny sa môžu prihlasovať len oficiálni motivátori. Prihlasovacie údaje boli zaslané všetkým motivátorom na emailovú adresu. V prípade potreby nás kontaktujte cez kontaktný formulár alebo na adrese info@paralela.sk

Zabudnuté heslo?
×
Strata hesla

Ak ste stratili heslo zadajte Váš email, následne Vám bude doručený link pre obnovu hesla.